кандидат філологічних наук, доцент Світлана Січкар

На факультеті української філології проходить серія вебінарів-тьюторіалів для вступників, які проводить кандидат філологічних наук, доцент Світлана Січкар.

На вебінарах подаються цінні поради щодо написання мотиваційного листа, детально розглядається, що це за документ і навіщо він потрібен; які вимоги ставляться до написання та яка його структура. Надається допомога вступнику в детальному дослідженні загального академічного середовища університету та різних освітніх програм.

кандидат філологічних наук, доцент Світлана Січкар

" data-title="Вебінар-тьюторіал: «Мотиваційний лист: загальні поради, вимоги і структура»">

Вебінар-тьюторіал: «Мотиваційний лист: загальні поради, вимоги і структура»

Вступна кампанія 2022 року, крім того, що вона відбувається під час війни, відрізняється від попередніх багатьма організаційними нюансами. Зокрема, кожен вступник має підготувати так званий мотиваційний лист, який викликає чимало запитань і занепокоєння.