Ірина Хлистун

Під час практики, що проводилася в дистанційному режимі, перед здобувачами освіти зазначеної освітньої програми стояли такі завдання: проаналізувати будь-яке ЗМІ України: газетне видання (паперову чи інтернет-версію), інтернет-видання, радіо- чи телеканал за три місяці за кількома критеріями та підготувати для публікації в газеті дописи на актуальні теми сьогодення.

Завдання було виконано на належному рівні, про що свідчили оформлена документація та усні звіти студентів про практику.

Так, Анастасія Майборода зазначила: «Навіть дистанційний досвід проходження фахової практики є цінним. У такій ситуації було важко налаштуватися на роботу, але хотілося б побажати нам усім сили духу і щоб наступні студенти проходили практику наживо».

«Навчальна практика дійсно дає можливість здобути ті навички, які студент може здобути під час виконання тих чи інших завдань чи доручень, дає можливість проявити свої здібності чи зарекомендувати себе з кращого боку. Тому для роботи в інтернет-виданні треба бути не лише добре обізнаним щодо новин країни і світу та етики публікування цієї інформації, але й добре володіти вміннями з написання статей, заміток, нарисів та інших матеріалів», – зауважила Діана Слободянюк.

Анастасія Гога зробила такий висновок: «На мою думку, практика була цікавою і змістовною, враховуючи ті обставини, за яких вона проводилася».

Гарант освітньої програми Світлана Січкар запропонувала на основі досліджень діяльності українських ЗМІ, що провели студенти, підготувати наукові публікації до збірника наукових статей університету. Пропозицію було підтримано.

Наостанок усі учасники конференції висловили сподівання на перемогу України і на те, що навчання і практична підготовка здобувачів освіти будуть здійснюватися в належних умовах.

" data-title="Звітна конференція з навчальної фахової практики">

Звітна конференція з навчальної фахової практики

Завершилася навчальна фахова практика із журналістики у студентів 33 групи (ОП «Середня освіта (Українська мова і література). Журналістика»), яку вони проходили з 11 по 22 квітня 2022 року.

За її результатами було проведено звітну конференцію за участі студентів групи, керівника практики, доцента кафедри практичного мовознавства Ірини Хлистун та гаранта освітньої програми «Середня освіта (Українська мова і література). Журналістика», доцента Світлани Січкар.

Ірина Хлистун