Напередодні свята з факультету української філології вирушив у 2015 рік Новорічний експрес, пасажирами якого стали і студенти, і викладачі.

Подорожуючи, ми ще раз переконалися, що на нашому факультеті навчається найталановитіша молодь.

Ведучими, тобто провідницями, були харизматичні дівчата з 33 групи Коваль Ірина та Левенець Наталія, які вкотре дивували всіх своєю артистичністю.

Неперевершеною була гра на баяні студента 24 групи Рудя Ярослава.

Неабияк вразив запальний танець студентки 15 групи Саргсян Сюзанни.

Мелодійні пісні лунали у виконанні студенток 16 групи Малюх Яни та Онуфрієнко Тетяни, 54 групи Хлівної Тетяни, 25 групи Шпак Валерії.

Веселила глядачів своїми жартами команда КВН факультету «StudUF».

Неперевершено затанцювали студенти 15 і 16 груп.

Справжнім подарунком для глядачів став виступ народного аматорського ансамблю «Софія» разом зі своїм керівником Семенчуком Василем Васильовичем.

Заступник декана з виховної роботи Мамчур Наталія Сергіївна вручила подяки найактивнішим студентам нашого факультету.

Тож у новому році нехай перед вами відкриваються все нові й нові дороги. Нехай потяг вашої долі складатиметься з вагона щастя, двох здоров’я, вагону успіхів, вагону справжніх друзів, вагону квітів і щирих усмішок. Нехай ваш потяг зупиняється лише на таких станціях, як кохання, радість, удача, кар’єрний ріст і благополуччя.

" data-title="Новорічний експрес!">

Новорічний експрес!

Неперевершеною була гра на баяні студента 24 групи Рудя Ярослава.

Неабияк вразив запальний танець студентки 15 групи Саргсян Сюзанни.

Веселила глядачів своїми жартами команда КВН факультету «StudUF».

Неперевершено затанцювали студенти 15 і 16 груп.

27.12.2014