Авторські читання та обговорення нової книжки Майкла Боцюрківа «Цифрова пандемія» зініційовано Канадсько-Українською Мистецькою Фундацією (КУМФ).

Модерувала подію Уляна Глинчак – голова програмного комітету КУМФ, продюсер української телемережі Контакт ТБ.

Представляла автора Ольга Полюхович – кандидатка філологічних наук, літературознавиця, викладачка Національного університету «Києво-Могилянська академія», випускова редакторка міжнародного академічного рецензованого видання «Києво-Могилянський гуманітарний журнал».

По завершенні виступу пана Майкла присутні мали можливість поставити йому запитання.

" data-title="Авторські читання з Майклом Боцюрківим">

Авторські читання з Майклом Боцюрківим

2 січня викладачка кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Н.І. Зарудняк відвідала онлайн-зустріч із Майклом Боцюрківим (письменником, журналістом, аналітиком міжнародних відносин, дворазовим спікером TEDX). Геополітичні коментарі Майкла Боцюрківа регулярно публікують видання CNN. Працюючи на передовій гуманітарних надзвичайних ситуацій, він став знайомим голосом на BBC World Television, CNN, Al Jazeera та інших світових ЗМІ.