Поділитися новиною
Базова психологічна допомога як запорука стресостійкості в умовах війни
Вчасно реагувати на гострі виклики воєнного часу у різновекторних життєвих ситуаціях професійної та позапрофесійної сфери побутування настійно вчаться науково-педагогічні працівники факультету філології та журналістики. Досить корисними та необхідними виявилися опановані ними техніки та знання з курсів базової психологічної допомоги.
Нещодавно пройдені курси дозволяють обізнано й грамотно нормалізувати психіку людини, що перебуває в постійній напрузі під дією стресу внаслідок впливу воєнних дій, завадити загостренню психологічних проблем, врегулювати різні гострі реакції, врешті-решт, стати для себе та близьких психологічною опорою у стресі. Авторські курси, засновані на багаторічному досвіді роботи з людьми, які переживають кризові ситуації, дають змогу правильно зреагувати та вчасно уникнути розвитку стану страху, ступору, плачу чи навіть агресії, почуття провини, апатії і подібне.
Знати мінімальний набір прийомів базової психологічної допомоги – означає впоратися зі стресовими реакціями власноруч та допомогти своїм близьким пережити ці непрості часи, дати раду неконтрольованим емоціям і допомогти психіці на шляху до зцілення.
Опановані програми базової психологічної допомоги стануть у пригоді для стабілізації кожного та допоможуть значно зменшити рівень психологічної травматизації.
Згенеровані сертифікати Ірини Гонци, Тетяни Григоренко, Ірини Денисюк, Інни Коломієць, Інни Лукіянчук, Наталії Осіпенко, Галини Осіпчук, Інни Пустовіт, Валентини Розгон, Олександра Санівського, Світлани Січкар, Оксани Циганок слугують переконливим доказом набуття цінних знань, слушних рекомендацій з обміну досвідом практичних фахівців-психологів, спроєктованих на утримання та збереження психологічного здоров’я майбутньої нації.
Переглядів 399