Академічна доброчесність

Опанування здобувачами освіти навчальною дисципліною «Науково-критичне письмо» (викладач – Коломієць І. І.) передбачає засвоєння змістового модуля «Академічна культура студента». І включає такі актуальні поняття у сучасному вимірі освітянського простору, як «академічна доброчесність», «кодекс честі», «інтелектуальна власність», «академічна нечесність та її основні прояви» тощо.

Провідний спеціаліст бібліотеки, Яна Вікторівна, інформувала присутніх про засадничі положення Кодексу академічної доброчесності Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, ознайомила першокурсників із специфікою пошуку наукових джерел, розкрила особливості опрацювання й наступного оформлення бібліографічного  матеріалу щодо обраної теми дослідження.

Кодекс академічної доброчесності УДПУ

А також провела тренінг із практичного застосування можливостей електронного каталогу бібліотечного фонду університету.

Презентація навчального матеріалу

Безумовно, просвітительська діяльність та спільні робочі зустрічі із працівниками бібліотеки й надалі слугуватимуть успішному формуванню у студентів основ наукової етики, сприятимуть у набутті ними базових знань про науково-теоретичні й мовно-прагматичні особливості оформлення наукового тексту різних жанрів як запоруки успішної презентації результатів наукової та науково-навчальної діяльності.

Сподіваємося, що учасники освітнього процесу, засвоївши цінні рекомендації менторів, переконливо слідуватимуть дотриманню принципів академічної культури у власній прикладній діяльності.

Інна Коломієць

" data-title="Бінарна лекція «Академічна доброчесність та кодекси честі»: від теорії до практики">

Завідувач інформаційно-бібліографічного відділу Яна Вікторівна Коваленко завітала із гостьовою лекцією та практичним блоком заняття до затишної аудиторії філологів із 11 групи.

Академічна доброчесність

Кодекс академічної доброчесності УДПУ