Калинич Олеся

Модерувала захід Олена Семеног – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри української мови й літератури Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Семеног Олена

Під час гостьової лекції Олеся Василівна поділилася конкретними прикладами зі свого 20-річного педагогічного досвіду, розповіла студентам про життя вчителя, його переваги та складнощі.

Портфоліо Калинич Олесі

Нову українську школу мають творити вмотивовані молоді вчителі. Зрозуміло, нині це дуже непросто, у сенсі матеріальному – також. Проте освіта – шлях розвитку, можливостей. Бути вчителем – це не просто професія, а кредо педагогів, які знайшли своє покликання у цій справі.

Професія вчителя

Щиро вдячні  Олені Семеног, Олесі Калинич, Наталії Громовій за можливість комунікувати з ерудованими професіоналами!

Ірина Гонца

" data-title="Професія вчителя української мови і літератури: можливості та виклики">

Професія вчителя української мови і літератури: можливості та виклики

Попри всі виклики й складні обставини воєнного часу, здобувачі вищої освіти спеціальності 014.01 Середня освіта (Українська мова і література) разом із викладачами факультету філології та журналістики мали унікальну можливість поспілкуватися із Олесею Калинич – заслуженим учителем України, переможницею конкурсу «Учитель року–2015» у номінації «Українська мова та література», співавторкою підручників української мови та літератури для НУШ, співзасновницею ГО «Інноваційна освіта Закарпаття». Результати її блогерської діяльності – понад 2,5 мільйони переглядів на платформі «Blogger», більше 2,5 тисяч підписників в інстаграмі, 5 тисяч друзів і понад 2,5 тисячі підписників у фейсбуці.

Калинич Олеся

Семеног Олена