Зустріч з адміністрацією

Підготовка до передачі на радіо

Так і завершились два тижні нашої чудової подорожі закуліссям світу журналістики – першої навчальної (ознайомлювальної) практики в ТРК «Умань». Ми мали можливість отримати не лише теоретичні знання, а й застосувати їх на практиці. За цей період змогли ознайомитись з повним процесом створення матеріалів: побачили, як працює редакція, як журналісти шукають теми, збирають інформацію, пишуть тексти й готують їх до публікації.

Підготовка до інтерв’ю

Позитивні враження від практики

Команда давала нам свободу вибору і ми мали змогу спробувати себе в усіх процесах підготовки матеріалів різного формату: ми збирали інформацію, брали інтерв’ю, писали статті, тексти для передач на радіо та спробували записати своє повідомлення. Тож кожен з нас визначився, який напрямок журналістської діяльності йому подобається найбільше.

Ми будемо йти далі, озброєні пером і щитом правди, щоб змінювати нашу країну на краще.

Анастасія Хлистік

" data-title="Журналістська практика – перші кроки за лаштунки професії">

Журналістська практика – перші кроки за лаштунки професії

Навчальна (ознайомлювальна) практика в телерадіокомпанії «Умань» – це найперший цінний досвід, який допоміг нам, студентам-першокурсникам, краще зрозуміти професію журналіста, пізнати всю її глибину зсередини, розвинути свої навички та знання і знову переконатись, що журналістика – це не просто професія, це – спосіб життя.

Зустріч з адміністрацією

Підготовка до передачі на радіо