Звичайно, нинішні реалії у країні і світі вносять суттєві корективи до звичного процесу навчання на факультеті, тому тривалим і плідним було обговорення першого питання – про підготовку та проведення літньої заліково-екзаменаційної сесії й випускної атестації в умовах дистанційного навчання.

Наступним кроком стало затвердження інструктивних матеріалів щодо проведення випускної атестації в умовах дистанційного навчання, з якими вже сьогодні почали ознайомлювати усіх цьогорічних випускників. Інноваційною цієї весни стала організація, проведення і захист навчальних та виробничих практик студентів ОС «Бакалавр», про що звітувала Л. П. Пархета, заступник декана з педагогічної практики.

Про участь кураторів академгруп в організації навчально-виховного процесу в умовах карантину доповіла Н. С. Осіпенко, заступник декана з виховної роботи.

Обʼєктом обговорення стало й питання про популяризацію та пропагування творчого доробку Павла Тичини на факультеті української філології.

Допомогу в організації онлайн-засідання члени вченої ради надавав Богдан Драченко, інженер-програміст інформаційно-обчислювального центру.

" data-title="Чергове онлайн-засідання вченої ради">

Чергове онлайн-засідання вченої ради

Уже звичним в умовах карантину стало проведення онлайн-засідань та нарад на факультеті. Сьогодні, 29 квітня, було проведене чергове засідання вченої ради. Для відео- та аудіозвʼязку використали додаток ZOOM.