30 травня 2020 року було проведено онлайн-засідання студради факультету української філології, на якому було обговорено концепцію співпраці під час карантину, також учасники зібрання поділились враженнями від дистанційного навчання.

На завершення представниками культмасового сектору були обговорені умови проведення конкурсу «Міс факультету української філології – 2020» в умовах карантину. Тож чекайте фото наших учасниць у соцмережах, ставте лайки та пишіть коментарі! Будьте здорові!

" data-title="Карантин – не завада для роботи студради!">

Карантин – не завада для роботи студради!

Втомитись можна від будь-чого. Але не від філологічної творчості!!! Наша студрада не знає ніяких перешкод! Навіть карантин не завада для цікавого студентського дозвілля! Бо ми любимо наших студентів та хочемо їх згуртувати, додати краплю позитиву у дні, коли не можемо зайти в стіни рідної  альма-матер.