Так, хоч спочатку і планувалося зустрітись нарешті «наживо», проте посилення карантинних вимог змусило кардинально все переглянути. Саме тому 10 березня о 14.30 засідання таки відбулося, та замість 313 аудиторії учасники літоб’єднання – вже вкотре! – зустрілись у Google Meet.

Зважаючи на дату проведення, Марина Степанівна Павленко розпочала засідання із прочитання сучасної поезії про Тараса Шевченка, нагадавши присутнім, що відомий український поет приховує в собі куди більше, ніж його звичний, ідеалізований образ.

Не обійшлось і без ексклюзиву – Сергій Рубнікович, випускник нашого університету, влаштував хоч і невеличку, але незабутню онлайн-презентацію власної збірки «Згустки». Окрім того, було обговорено майбутню презентацію, заплановану вже у квітні, збірки «Читати душу і не знати мов…» Наталки Кучеренко.

Сніжана Шутко змогла вразити присутніх незвичністю й актуальністю образів у власній поезії про «психо-паті» карантинних буднів. Сніжана також поділилась тим, як утілює досвід, здобутий колись на засіданнях літоб’єднання, уже «шліфуючи» тексти своїх учнів.

Віка Капуловська ощасливила присутніх своєю новою піснею.

Настя Кириленко в черговий раз представила незавершений уривок нової прози.

Ті ж з авторів, хто не зміг долучитись до зустрічі в Google Meet, мали можливість опублікували тексти на фейсбук-сторінці літоб’єднання, серед них: Артем Гончарук, Сергій Мовчан, Алла Захарченко та Марина Щетько.

Тема наступного засідання – «У глибинах сумки». Як завжди, ознайомитись із текстами можна тут .

" data-title="Чергове засідання літоб’єднання все одно відбулось!">

Чергове засідання літоб’єднання все одно відбулось!

Зима має право бути безсніжною, весні дозволено раптом усніжити, але проведенню чергового засідання університетського літературного об’єднання імені Миколи Бажана нічого не стане на заваді! Навіть якщо останньої миті виявиться, що потрібно терміново змінювати передбачений формат…

Так, спочатку учасники засідання мали домашнє завдання «Зима також має право бути безсніжною», але погодні умови «переформатували» його у «Весна також має право бути сніжною».

Віка Капуловська ощасливила присутніх своєю новою піснею.

Настя Кириленко в черговий раз представила незавершений уривок нової прози.