Дистанційні умови відкрили нові можливості для викладачів та здобувачів факультету – відвідувати лекції провідних українських та іноземних мовознавців і літературознавців.

10-12 березня 2021 року доценти Тетяна Лопушан, Любов Пархета,  професори Оксана Зелінська, Людмила Новаківська, Тетяна Тищенко та магістранти факультету взяли участь у Всеукраїнських Шевченківських читаннях, які організувала кафедра філології та мовної комунікації НТУ «Дніпровська політехніка».

Зокрема, відвідали лекції «Уся сила і краса нашої мови тільки йому одному одкрилася» Світлани Ковтюх, професора, завідувача кафедри української мови Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка; «Тарас Шевченко – відомий і невідомий : EGO  і ALTER EGO поета» Тетяни Космеди, доктора філологічних наук, професора Познанського університету імені Адама Міцкевича; «Постать Тараса Шевченка в епістолярії Олеся Гончара» Валентини Біляцької, доктора філологічних наук, професора кафедри філології та мовної комунікації НТУ «Дніпровська політехніка».

Обговорюючи перспективи подальшої співпраці з колегами та дякуючи організаторам і доповідачам за високий професіоналізм, глибину досліджень і живе наукове спілкування, зауважили, що такі наукові форуми дають можливість прилучитися до нових досліджень та потрактувань спадщини українських класиків літератури, і, звісно ж, використати цей міжнародний досвід у доборі нових форм і методів у вивченні фахових методик (Любов Пархета); такі захопливі лекції збагачують, надихають і мотивують до подальших власних досліджень (Людмила Новаківська); стимуюють до використання таких форм у власній діяльності та забезпечують мобільність викладачів і студентів (Тетяна Тищенко), сприяють зростанню нашої педагогічної та наукової майстерності (Оксана Зелінська).

" data-title="ПІДВИЩУЄМО ФАХОВУ МАЙСТЕРНІСТЬ ТА РОЗШИРЮЄМО ГОРИЗОНТИ СПІВПРАЦІ">

ПІДВИЩУЄМО ФАХОВУ МАЙСТЕРНІСТЬ ТА РОЗШИРЮЄМО ГОРИЗОНТИ СПІВПРАЦІ

Викладачі факультету української філології постійно підвищують свій фаховий рівень, відвідуючи заняття в колег, беручи участь у конференціях різного рівня  та організовуючи їх, проходячи стажування  в навчальних закладах та наукових установах України й закордону.