Здавна Чистий Четвер – це день весняного очищення. Ще вдосвіта, до сходу сонця селяни чистили в стайнях, коморах, на подвір’ї, в хатах — все повинно бути чистим і виглядати по-святковому. Тому студенти 13 групи також вирішили не порушувати традицій і прибрати закріплену за ними територію біля університету, а також – ще й одну із аудиторій.
      Ще з давніх часів господарі у саду і на городі згрібали на купу торішнє листя, бадилля бур’янів та сухі гілки і підпалювали — «щоб очистити землю від морозу, зими, смерти і всякої нечисти». Так і зробили юні філологи, які перетворили похмурий пагорб на чепурну гірку завдяки своїй праці. Адже філолог – це не тільки синці під очима та висока ерудиція, а ще й трудящі руки, які не бояться ні граблів, ні віника.
      " data-title="Чистий Четвер як символ і стимул (13 група долучилась до загального прибирання)">

Чистий Четвер як символ і стимул (13 група долучилась до загального прибирання)

Нарешті настала весна. Але з весняним сонцем з’явилися нові клопоти: зійшли сніги й оголили сміття, яке назбиралося впродовж зими.
      Тому Чистий четвер для нас зараз не має обмежуватися одним днем. Це радше символ і стимул зробити свою планету кращою.