Уже не викликає сумнівів той факт, що без цифрових технологій ми сьогодні приречені на відставання від усього цивілізованого світу. Тому всім, хто відчуває  потребу, варто опановувати цифрову грамотність.

Міністерство та Комітет цифрової трансформації України у тестовому режимі запустили національну онлайн-платформу з цифрової грамотності — «Дія. Цифрова освіта», що включає серію відеоуроків для вчителів, викладачів, державних службовців і просто українців будь-якого віку. Ви маєте можливість освоїти низку інструментів від компанії «Google»: документи, форми, календар, keep, сповіщення, slides, public data explorer, Мої карти та Академія, а також інші уроки на різну тематику.

На платформі «Дія. Цифрова освіта» доступні серіали:

• базовий із цифрової грамотності (має три рівні знань);
      • для вчителів;
      • для батьків «Онлайн-безпека дітей».

Незабаром стануть доступними ще п’ять категорій курсів. Новий серіал з’являтиметься щомісяця.

Освітні серіали розроблені у співпраці з компанією «Google» та втілені за підтримки швейцарсько-української програми EGAP.

По завершенню перегляду серіалів ви можете пройти тестування й отримати сертифікат. Засвоюймо цифрові технології разом!

Переглянути серіали та отримати сертифікати можна за посиланням.

Джерело: https://osvita.diia.gov.ua

" data-title="Цифрова освіта: для освітян і не тільки">

Цифрова освіта: для освітян і не тільки

На платформі «Дія. Цифрова освіта» доступні серіали:

• базовий із цифрової грамотності (має три рівні знань);
      • для вчителів;
      • для батьків «Онлайн-безпека дітей».

Переглянути серіали та отримати сертифікати можна за посиланням.

Джерело: https://osvita.diia.gov.ua