Результати навчання в березні-квітні 2023 року

Серед набутих умінь – аналіз основних сучасних операційних систем, специфіка створення вебресурсів та їх використання в інформаційному просторі, опанування хмарних технологій, інструментарію роботи в соціальних мережах. Уміння правильно користуватися інформаційними технологіями – запорука розвитку в глобальному просторі цифрових комунікацій.

Маємо такі результати: успішно опанували всі рівні (базовий, середній і поглиблений) 8 науково-педагогічних працівників – Олександр Санівський, Оксана Циганок, Наталія Савчук, Ірина Хлистун, Оксана Зелінська, Тетяна Тищенко, Василь Денисюк, Ігор Ніколіч.

Середній рівень в Тетяни Лопушан. Базовий рівень здобули Валентина Розгон та Інна Лукіянчук.

" data-title="ЦИФРОВІ КОМУНІКАЦІЇ В ОСВІТНЬОМУ ПРОСТОРІ">

ЦИФРОВІ КОМУНІКАЦІЇ В ОСВІТНЬОМУ ПРОСТОРІ

Викладачі факультету філології та журналістики продовжують навчання за програмою «Google Digital Tools for Education / Цифрові інструменти Google для освіти», що діє за підтримки Міністерства освіти і науки України та компанії «Google Україна».

Курс спрямований на ознайомлення з новітніми інформаційними технологіями, на формування у слухачів ІТ-компетентності та ІТ-культури, на вміння використовувати ці технології в нашому професійному та повсякденному житті.

Результати навчання в березні-квітні 2023 року