Ірина Хлистун

Результатом практики має стати розуміння особливостей роботи виробничих підрозділів, структури творчих колективів, виробничих процесів підготовки інформаційного продукту на базі практики; знання статутних документів редакції, правил роботи й особливостей роботи журналіста; набуття навичок роботи в означених редакціях, ознайомлення з підготовкою та випуском журналістських матеріалів, особливостями публікування їх на сайтах.

Керівник практики, доцент Ірина Хлистун ознайомила здобувачів освіти з завданнями практики, базою практики, вимогами до оформлення звітної документації, відповіла на запитання, що цікавили студентів, побажала плідної роботи і гарних вражень від практики і взаємодії з працівниками медіа, набуття нових знань і вмінь.

" data-title="Настановча конференція з навчальної (ознайомлювальної) практики із журналістики">

Настановча конференція з навчальної (ознайомлювальної) практики із журналістики

14 квітня для студентів І курсу ОС «Бакалавр», що навчаються за освітньою програмою «Журналістика», було проведено настановчу конференцію з навчальної (ознайомлювальної) практики, метою якої є ознайомитися зі специфікою роботи редакцій медіа різних типів і різних форм власності; закріпити і поглибити теоретичні знання студентів, сформувати у них професійні уміння і навички, потребу систематично поповнювати свої знання та творчо їх застосовувати у практичній діяльності.

Ірина Хлистун