Валентина Гончарук

13 квітня здобувачі вищої освіти І курсу ОС «Бакалавр» (освітні програми: «Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (польська))», «Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (англійська))») перед прийдешніми Великодніми святами отримали завдання та методичні настанови щодо проходження навчальної (фольклорної) практики. Кожен із них під час свят, коли не дозволяється виконувати трудомістку роботу по господарству, працювати на городі, матиме гарну нагоду поспілкуватися з респондентами на визначені програмою теми, зібрати від них цінний фольклорний та етнографічний матеріал. Настановчу конференцію проводила кафедра української літератури, українознавства та методик їх навчання на чолі з професором Наталією Сивачук.

Валентина Гончарук

Організатор практики, доцент Валентина Гончарук окреслила мету й головні завдання практики, повідомила про формат її проведення, наголосила на важливості й невідкладності пошуково-збирацької роботи в наш час, ознайомила здобувачів вищої освіти із запитальниками та зразками оформлення звітної документації.

Наталія Сивачук

Професор, завідувач кафедри, керівник науково-дослідної лабораторії «Проблеми підготовки студентів-філологів до українознавчої роботи в школі» Наталія Сивачук вказала на надзвичайну відповідальність здобувачів під час фольклорної практики, адже зібраними матеріалами в наступні роки будуть користуватися їхні наступники, науковці, аспіранти, учасники студентського наукового фольклорного товариства: як під час занять, так і в процесі написання наукових робіт, тез, статей, довідників, посібників і монографій.

Олександр Санівський

Методичні рекомендації зі свого «досвіду» проведення експедиційно-дослідницької діяльності, «тонкощі» її проведення розкрив керівник практики, доцент Олександр Санівський. Його підтримали й інші присутні на конференції керівники практики, науковці лабораторії.

Валентина Гончарук

Здобувачі вищої освіти поставили низку запитань щодо окремих аспектів проходження практики й оформлення матеріалів, на які отримали належні відповіді.

" data-title="Настановча конференція з навчальної (фольклорної) практики">

Настановча конференція з навчальної (фольклорної) практики

Наталія Сивачук

Олександр Санівський