Тетяна Володимирівна Лопушан

Перед майбутніми абітурієнтами виступила начальник відділу профорієнтаційної роботи та доуніверситетської підготовки УДПУ Валерія Храпач, яка розповіла про особливості організації складання випускниками закладів освіти національного мультипредметного тесту та специфіку цьогорічної вступної кампанії.

Валерія Храпач

До зустрічі також долучилися завкафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання проф. Наталя Сивачук, викладачі кафедри, вчитель української мови та літератури Кузьминогребельської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Христинівської міської ради Черкаської області Наталія Кобець та Монастирищенського ліцею-інтернату “Обдарованість” Монастирищенської міської ради Черкаської області Оксана Поночовна.

Модератор зустрічі доцент кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Тетяна Лопушан розповіла школярам про чинні на факультеті освітні програми, їхні переваги та «родзинки», що нададуть можливість оволодіти не лише добрими фаховими знаннями та навичками, але й збагатити себе необхідними естетичними та соціальними вміннями, які можна набути в процесі вивчення досить широкого спектру запропонованих викладачами факультету та університету вибіркових курсів.

" data-title="День відкритих дверей на кафедрі української літератури, українознавства та методик їх навчання">

Турбота про залучення до оволодіння професією вчителя-філолога талановитих та глибоко мотивованих абітурієнтів вже віддавна стала одним із важливих пріоритетів організаційної роботи викладачів факультету філології та журналістики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

У рамках проведення всеуніверситетського Дня відкритих дверей 15 лютого 2023 року викладачі кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання організували онлайн-зустріч з учнями Кузьминогребельської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Христинівської міської ради Черкаської області,  Монастирищенського ліцею-інтернату “Обдарованість” Монастирищенської міської ради Черкаської області  та ОЗ “Монастирищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2” Монастирищенської міської ради Черкаської області.

Тетяна Володимирівна Лопушан

Валерія Храпач