Інна Гроф'янюк

Організатором цієї щорічної конференції є факультет філології й журналістики імені Михайла Стельмаха у співпраці з Відділом діалектології Інституту української мови Національної академії наук України, Навчально-науковою лабораторією діалектологічних досліджень Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, Східноподільським лінгвокраєзнавчим центром Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Чернівецьким національним університетом імені Ю. Федьковича та бібліотекою Вінницького педуніверситету

Анна Рудницька

У конференції взяли активну участь викладачі і студенти факультету філології та журналістики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини – здобувачі ОС «бакалавр» ОП Середня освіта. Українська мова і література. Польська мова і зарубіжна література Анна Нагорна, Вікторія Кріт, Ніка Кухаренко, Анна Рудницька, Анна Язвенко (3 курс) Анастасія Поліщук, Анастасія Дячок, Аліна Олепір, Юлія Пономарчук (2 курс),  Анна Гордей,  Анна Доценко (1 курс); ОП Середня освіта. Українська мова і література. Англійська мова і зарубіжна література Анна Ільницька (1 курс),  керівник – Тетяна Тищенко;   ОП «магістр» ОП Середня освіта. Українська мова і література. Мова і література (польська) Микола Бабій та Людмила Петраківська.

Марія Степанюк

У роботі конференції взяла участь  учениця 9 класу Уманської гімназії № 14  Марія Степанюк (керівники – Олена Ярова, Тетяна Тищенко), яка вже рік працює в Регіональному центрі МАН нашого університету, зокрема в секції «українська мова», і займається проблемами  регіональної діалектології.

Анастасія Поліщук

Молоді дослідники представили власні результати вивчення лексико-семантичних особливостей східноподільських говірок, етнолінгвістичних  студій духовної культури  подолян, репрезентації східноподільської говірки  у творчості сучасних письменників, поділилися досвідом лінгвогеографічного вивчення східноподільських говірок.

Інна Гроф'янюк

Виступи учасників засвідчили високий рівень фахової підготовки наших  студентів, їх залюбленість у мову рідного краю, бажання зберігати, примножувати і досліджувати мовні скарби. Успіхів вам на цій ниві!

" data-title="ДІАЛЕКТОЛОГІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ – МОЖЛИВОСТІ РЕАЛІЗАЦІЇ НАУКОВОГО ПОТЕНЦІАЛУ МОЛОДІ">

ДІАЛЕКТОЛОГІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ – МОЖЛИВОСТІ РЕАЛІЗАЦІЇ НАУКОВОГО ПОТЕНЦІАЛУ МОЛОДІ

21 квітня 2023 року у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського у змішаному форматі відбулася ХІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих учених «Подільська регіональна лексикологія: стан та перспективи».

Анна Рудницька

Марія Степанюк