Анкета

Відповідно до розпорядження декана факультету №67 від 24 травня 2024 року «Про проведення опитування» на факультеті філології та журналістики з 24 до 31 травня 2024 року групою ЗЯО проводиться анонімне анкетування з метою виявлення рівня організації та проведення навчальної практики, яка є одним із основних освітніх компонентів навчального процесу у закладі вищої освіти. Такий вид практичної діяльності студентів спрямований на закріплення та вдосконалення теоретичних знань, отриманих здобувачами вищої освіти впродовж навчання за обраною спеціальністю.

Факультет філології та журналістики постійно удосконалюється в напрямку професійно-практичної підготовки студентів, розробляє та впроваджує інноваційні технології навчально-виробничої діяльності, вивчає можливості перспективних змін в організації процесу адаптації молодих фахівців.

Тож просимо поділитися враженнями (анкета) здобувачів вищої освіти І року навчання бакалаврських ОПП «Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (англійська)», «Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (польська)» та «Журналістика» (11, 12, 13, 14, 15, 11з, 12з академічних груп) щодо особливостей проходження ними навчальної практики, запропонувати зміни, шляхи удосконалення. Ваша думка важлива для нас.

Анкета розміщена на сайті факультету, вхід з корпоративної пошти. Дякуємо всім за участь!

Група зі змісту та якості освіти

факультету філології та журналістики

" data-title="Ділимося враженнями про навчальну практику">

Ділимося враженнями про навчальну практику