Керівник літоб’єднання – член Національної спілки письменників, доцент кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Марина Степанівна Павленко завжди намагається знаходити якісь нові нестандартні теми й незвичні домашні завдання. А учасники – здебільшого студенти й випускники УДПУ, а також школярі, вчителі та всі бажаючі – стараються виконати завдання якнайстаранніше.
      Заключне засідання 2017-18 навчального року мало дві теми: “У Тичини є на те причини” (цю тему придумала й задала колегам першокурсниця, лауреат регіональної літературної премії імені Федора Мицика Софія Терлецька) і “Переосмислення Біблійних образів”.
      Щоправда, спершу був урочистий момент: Марина Павленко вітала присутніх на засіданні переможців обласного літературного конкурсу “Роду криниця віща”, наших студентів: Наталю Кучеренко, Настю Кириленко  й Віку Капуловську .
      Потім усі учасники засідання зачитали дуже цікаві власні інтерпретації цих тем, не менш цікавим і жвавим було й обговорення почутого.
      Не дивно, що наступним стало завдання, пов’язане з канікулами: “Літо – очікування & (+) реальність”. Почуємось у вересні, а ви, дорогі вступники, вже гостріть свої пера, думайте над заданою темою, приносьте свої минулі здобутки! Приєднуйтеся – не пошкодуєте!
      " data-title="До нових поетичних стартів – готові!">

До нових поетичних стартів – готові!

Університетське літературне об’єднання імені Миколи Бажана, створене з ініціативи професора Наталі Петрівни Сивачук, функціонує при кафедрі української літератури, українознавства та методик їх навчання з 1996 року. Звісно, за такий тривалий час має воно вже й своїх лауреатів літературних премій (зокрема – регіональної імені Федора Мицика), і переможців численних конкурсів, і навіть члена Національної спілки письменників України (наша випускниця Юлія Гончар). Опубліковано сотні творів учасників у збірниках, альманахах, газетах (у тім числі й факультетській “Боговиці”) та журналах. Видано кілька випусків антологій творчості самого літоб’єднання, названих за адресою корпусу університету, в якому відбуваються засідання, – “Садова, 28” (зараз, до речі, готується наступний випуск).
      01.08.2018