Відповідно до Правил прийому на навчання до Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини в 2018 році приймальна комісія  1 серпня  оприлюднила рейтингові списки вступників на місця державного замовлення, що подавали документи на основі повної загальної середньої освіти (денна і заочна форма навчання) та на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста (денна форма навчання).

З рейтинговими списками можна ознайомитись, обравши потрібну категорію тут.

" data-title="УДПУ ОПРИЛЮДНИВ РЕЙТИНГОВІ СПИСКИ ВСТУПНИКІВ">

УДПУ ОПРИЛЮДНИВ РЕЙТИНГОВІ СПИСКИ ВСТУПНИКІВ

З рейтинговими списками можна ознайомитись, обравши потрібну категорію тут.

02.08.2018