Сектор моніторингу якості освіти разом з активом студентської ради факультету відповідно до розпорядження (№ 26 від 13 листопада 2023 року) декана факультету Валентини КОВАЛЬ проводить опитування членів ради для вивчення й оцінки рівня ефективності роботи органів студентського самоврядування факультету філології та журналістики в управлінні університетом і факультетом, а також із метою отримання пропозицій для підвищення активності органів студентського самоврядування та покращення співпраці з адміністраціями університету і факультету.

Анкету «Активність органів студентського самоврядування в управлінні університетом і факультетом» розміщено на сайті факультету (сторінка «Якість освіти. Анкети для опитування»). Доступ до анкети можливий тільки з корпоративного облікового запису здобувача освіти в період із 23 до 30 листопада 2023 року. Анонімність респондентів гарантовано.

Просимо всіх членів студентської ради факультету долучитися до опитування. Будемо вдячні за Ваші відповіді та надані пропозиції.

" data-title="До уваги членів студради факультету!">

До уваги членів студради факультету!