Запрошуємо випускників ОПП «Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (англійська))» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти (студентів 42 та 251-м груп) у період із 1 до 5 грудня 2021 року взяти участь в опитуванні, організованому гарантами ОП – Оленою Дуденко та Зоєю Комаровою – з метою оцінки здобувачами якості освітніх програм на етапі здобуття й досягнення програмних результатів, вивчення їхньої думки про необхідність змін чи покращення складників освітнього процесу тощо.

Опитування передбачає заповнення здобувачами анкети, розміщеної на головній сторінці сайту факультету за посиланням.

Анкета носить особистісний, оцінний і анонімний характер. Відповіді студентів будуть проаналізовані в узагальненому вигляді й використані для вдосконалення системи якості освіти та освітньої діяльності на факультеті української філології.

" data-title="До уваги випускників ОПП «Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (англійська))»">