Проблеми слов’янської філології

Програма семінару передбачала пленарне та секційні засідання.

Валентина Олександрівна Коваль, декан факультету української філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, доктор пед. наук, професор кафедри української мови та методики її навчання, звернулася з вітальним словом до учасників семінару та  презентувала  доповідь «Використання інтерактивних методів і прийомів у процесі вивчення лексикології та фразеології у курсі сучасної української літературної мови».

Проблеми слов’янської філології

На пленарному засіданні було представлено доповіді І. В. Анікіної, канд. філол. наук, доцента,  завідувача кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Г. В.  Осіпчук, канд, філол. наук, доцента кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури. М. М. Торчинського, доктора філол. наук, професора кафедри української філології Хмельницького національного університету, Н. М. Торчинської, канд. філол. наук, доцента кафедри слов’янської філології Хмельницького національного університету, Т. М. Мельник, канд. філол. наук, доцента кафедри міжкультурної комунікації, світової літератури та перекладу Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Н. В. Подлевської, канд. пед. наук, доцента, завідувача кафедри слов’янської філології Хмельницького національного університету, С. В. Таратути, канд. філол. наук, доцента кафедри міжкультурної комунікації, світової літератури та перекладу Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

Всеукраїнський науково-практичний семінар «Проблеми слов’янської філології» дав змогу дослідникам об’єднати свої зусилля у вирішенні проблем сучасної славістики.

Проблеми слов’янської філології

Дякуємо співорганізаторам семінару за дружню атмосферу, можливість спілкуватися з майстрами своєї справи, творчо і професійно розвиватися!

" data-title="Всеукраїнський науково-практичний семінар «Проблеми слов’янської філології»">

Всеукраїнський науково-практичний семінар «Проблеми слов’янської філології»

26 листопада 2021 року Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини (факультет української філології, кафедра слов’янських мов та зарубіжної літератури) разом із двома закладами вищої освіти:  Хмельницьким національним університетом (гуманітарно-педагогічний факультет, кафедра слов’янської філології) та Вінницьким державним педагогічним університетом імені Михайла Коцюбинського (факультет іноземних мов, кафедра міжкультурної комунікації, світової літератури та перекладу) провели Всеукраїнський науково-практичний семінар «Проблеми слов’янської філології». Організатором семінару була  кафедра слов’янських мов та зарубіжної літератури. В умовах карантину науково-практичний семінар відбувався  онлайн на платформі Google Meet.

Проблеми слов’янської філології

Програма семінару передбачала пленарне та секційні засідання.