Валерія Храпач

Черговий День відкритих дверей на факультеті відбувся у понеділок, 6 березня 2023 р. У гості (хоч і дистанційно) завітали здобувачі середньої освіти 11 класів ліцеїв № 2 і № 5 Жашківської міської ради Черкаської області та Полянецького ліцею Савранської селищної ради Одеської області. Викладачі кафедри української мови та методики її навчання разом із викладачами кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання розповіли про факультет, про освітні програми, за якими цьогоріч буде здійснюватися набір, про студентське життя в аудиторіях факультету та поза ними.

Олена Дуденко

Спогадами про навчання на факультеті поділилася випускниця 2022 року Яна Баліцька. Їй було що згадати, адже закінчила і бакалаврат, і магістратуру за ОП Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (англійська)), причому з відзнакою.

Олена Дуденко

Відеороликом про можливості ОП Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (польська)) поділилася Лілія Пивовар, що закінчила з відзнакою навчання за цією програмою в УДПУ і зараз завершує навчання у Польщі, в Університеті ім. Адама Міцкевича у Познані за програмою подвійного диплома.

Олена Дуденко

Про особливості вступної кампанії цього року, про її етапи, підготовку до складання НМТ розповіла випускниця нашого факультету, завідувач відділу профорієнтаційної роботи та доуніверситетської підготовки УДПУ Валерія Храпач.

Валерія Храпач

Зустріч минула у приємній, доброзичливій атмосфері. Сподіваємося, що для випускників вона була інформативною, змістовною, цікавою. Щиро віримо, що двері нашого факультету відчиняться перед ними вже як перед майбутніми студентами.

Підготувала новину Олена Дуденко,

доцент кафедри української мови та методики її навчання