Марина Павленко

У рамках свого стажування в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницкого доцентка кафедри української літератури, українознавства та методик їх викладання, членкиня Національної спілки письменників України, Марина Степанівна Павленко побувала в спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів 28 ім. Т.Г.Шевченка, де й відбулась її зустріч з учнями та вчителями.

Марина Павленко

Ось як відгукується про зустріч письменниця:

«Поговорили про життя, про мову, про книжки і навіть про гроші.

Чудові запитання від читачів!

Дякую за гостинність та організацію бібліотекарці Наталії Петрівні Одинець, завучці Олені Володимирівні Нянько та секретарці Черкаської обласної організації НСПУ Валентині Євгенівні Івженко».

Марина Павленко

Такі зустрічі надихають і сприяють любові зростаючого покоління до читання. Про це свідчить бодай факт, що вже за кілька хвилин після події чимало школярів забігали в бібліотеку «взяти книжку Марини Павленко».

" data-title="Літературна зустріч у черкаській школі">

Літературна зустріч у черкаській школі

Марина Павленко

Ось як відгукується про зустріч письменниця:

«Поговорили про життя, про мову, про книжки і навіть про гроші.

Чудові запитання від читачів!