Дозвілля студентів-філологів

Дозвілля здобувачів вищої освіти  координує заступник декана з виховної роботи спільно зі студентським самоврядуванням. Студентське самоврядування має сектори, кожен сектор студради реалізовує у своїй діяльності широке коло завдань.

Невід’ємним і важливим складником філологічного студентського дозвілля є робота майстер-класів, студій, гуртків, товариств під керівництвом викладачів нашого факультету.

На факультеті функціонують: Літературне об’єднання імені Миколи Бажана, студентське фольклорне товариство імені Хрисанфа Ящуржинського, лінгвокраєзнавче студентське наукове товариство імені Агатангела Кримського, майстер-класи «Театр Слова», «Українська вишивка в етнолінгвістичному вимірі»,  «Народна іграшка».

Учасники майстер-класу «Театр Слова» під керівництвом професора Н. П. Сивачук  удосконалюють сценічну майстерність, випробовують акторські здібності, удосконалюють  риторичний хист, формують уміння й навички виразного читання віршів.

Мовну культуру формують заходи, приурочені до Дня української писемності та мови, Дня рідної мови, Дня слов’янської писемності.

Благодійна робота студентів-філологів формує особливий світогляд, навчає, як організувати свій час задля допомоги престарілим, військовим пораненим, дітям із дитячих будинків.

Тема дозвілля студентів систематично висвітлюється на сайті університету, факультету, студентському порталі, у соціальних мережах «Фейсбук» (на сторінці «Будні авангардних філологів») та «Інстаграм».

Запрошуємо до філологічної родини! Здійснюй свої мрії разом з нами!

Будь із нами на одній «філологічній хвилі»!

" data-title="Дозвілля студентів факультету як виховний компонент формування особистості">

Дозвілля студентів факультету як виховний компонент формування особистості

Дозвілля студентів-філологів ­– це захопливий вир заходів, конкурсів, майстер-класів, українознавчих свят, нескінченний потік натхнення; тут кожен знайде щось до душі: від народної традиції до авторського мистецтва слова.

На факультеті філології та журналістики зусиллями деканату, кафедр, педагогічного колективу, кураторів, студради створюються належні умови для  формування культури дозвіллєвої діяльності студентської молоді.

Дозвілля студентів-філологів

Запрошуємо до філологічної родини! Здійснюй свої мрії разом з нами!

Будь із нами на одній «філологічній хвилі»!

20.07.2022