Процес поєднання традиційного навчання в аудиторіях з навчанням на базі комп’ютерних технологій дає можливість значно підвищити та вдосконалити ефективність освітнього  процесу.

Технологія змішаного навчання – на часі. Студент має можливість постійно підтримувати контакт із викладачем, одержувати структурований навчальний матеріал, представлений  в електронному вигляді, виконувати завдання в будь-який зручний для себе час.

Здобувачі  вищої  освіти  мають доступ  до нетрадиційних джерел інформації, підвищують ефективність власної самостійної роботи та мають можливість творчо самовиражатися.

Навчання для студентів 11–14 академічних груп відбулося за участю заступника декана з питань впровадження ІКТ на факультеті української філології Г. В. Осіпчук.

" data-title="Дистанційне навчання як сучасна освітня технологія">

Дистанційне навчання як сучасна освітня технологія

Уже традиційно в вересні студенти першого курсу факультету української філології знайомляться з технічними можливостями системи Moodle, яка впродовж останніх кількох років діє в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.