Студенти факультету української філології вкотре стали тріумфаторами змагань! Наші першокурсники, а також студенти другого курсу продемонстрували свою фізичну витривалість, швидкість та спритність, показавши не просто хороші результати, а здобувши почесне перше місце на п’єдесталі переможців!!! Перемогу для команди у змаганнях з трьохочкових кидків м’яча у корзину здобув студент 24 групи Назар Сєтраков. Нагадаємо, що Назар неодноразово ставав переможцем університетських спортивних заходів, а тому урочисто був нагороджений дипломом як найкращий спортсмен факультету української філології!

Так тримати, філологи! Вітаємо!!! Ви є чудовою демонстрацією тієї сили духу і впевненості в перемозі, які потрібні зараз усій Україні!

Голова інформаційного сектору студради факультету української філології – Анастасія Кашоїд

" data-title="Спортивні новини студентів-філологів">

Спортивні новини студентів-філологів

20 вересня на спортивному майданчику УДПУ імені Павла Тичини відбувся тематичний захід з нагоди Міжнародного дня студентського спорту. Команди факультетів університету мали можливість позмагатися між собою з різних видів спорту: перетягування канату, армреслінг, виконання ударів на влучність по воротах, трьохочкові кидки м’яча в баскетбольну корзину та спортивний дартс.