У лютому, крім школярів, у навчанні взяло участь близько 100 учнів державних навчальних закладів «Уманський ПАЛ» та «Уманський ПЛ».

З основними нововведеннями ЗНО-2019 ознайомила присутніх викладач кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Зарудняк Наталя Іванівна.

Над тестовими завданнями з української мови працювали кандидати філологічних наук, доценти Розгон Валентина Володимирівна та  Денисюк Василь Вікторович. Обидва науковці наділені неабияким почуттям гумору, що дало можливість створити позивний емоційний настрій у присутніх, і  якщо  Василь Вікторович вражав відтінками сатири, то Валентина Володимирівна – іронії. Як правило, Денисюк В.В на своїх заняттях створює темп, тримає присутніх у тонусі; Розгон В.В. надала перевагу ефекту домашньої атмосфери, в якій явно відчувалася  взаємна симпатія.

Доцент, кандидат філологічних наук Лопушан Тетяна Володимирівна, закохана в художнє слово сама, зуміла захопити і присутніх своїм баченням літературного процесу кінця ХІХ – початку ХХ століття. Навіть до викладачів інших міст, які не були присутні на курсах, дійшли чутки про надзвичайно цікаве заняття з літератури.

Зарудняк Наталя Іванівна виконувала з учнями літературні диктанти, працювала над тестовими завданнями з української літератури.

" data-title="Експрес-курси підготовки до ЗНО з української мови та літератури">

Експрес-курси підготовки до ЗНО з української мови та літератури

На факультеті української філології традиційно щомісяця відбуваються курси підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання для випускників шкіл.