. З. І. Комарова, Т. І. Жила

Для учнів було підібрано тести ЗНО попередніх років, детально було розглянуто питання, які потенційно можуть виявитися складними.

Учасники зустрічей були уважними, активними.

Сподіваємось, що курси допоможуть вступникам вдало скласти ЗНО з української мови.

" data-title="ЕКСПРЕС-КУРСИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ">

ЕКСПРЕС-КУРСИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

На факультеті української філології відбулися онлайн-курси підготовки до ЗНО з української мови. З. І. Комарова, Т. І. Жила (15.12. – 18.12.) провели тренінги з теми                  «Фонетика. Графіка. Орфоепія».  На заняттях майбутні вступники за допомогою презентації повторили теоретичний матеріал, виконали тестові завдання.

. З. І. Комарова, Т. І. Жила

Учасники зустрічей були уважними, активними.