Випускники факультету української філології працюють в усіх куточках України та далекого зарубіжжя.

Друзі! Ми впевнені, що до нас прийдуть ті, хто вірить у себе, хто любить українську культуру, цінує велику силу слова. Ті, для кого духовність – важлива частина життя, частинка серця. І, як і завжди, філфак чекає свого абітурієнта – талановитого, креативного, що перебуває у постійному творчому пошуку.

Не марнуйте часу на сумніви!

Станьте студентами факультету української філології!

ЧЕКАЄМО НА ВАС !

" data-title="ФАКУЛЬТЕТ УКРАЇНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ – це престижний вибір!">

ФАКУЛЬТЕТ УКРАЇНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ – це престижний вибір!

Не марнуйте часу на сумніви!

Станьте студентами факультету української філології!

ЧЕКАЄМО НА ВАС !

03.07.2018