Філологія. Українська мова та література

Галузь знань: 03 Гуманітарні науки

Спеціальність: 035 Філологія

Спеціалізація: 035.01 Українська мова та література

Освітня кваліфікація: магістр філології за спеціалізацією українська мова та література

Мета освітньої програми: підготувати компетентного конкурентоспроможного фахівця, здатного розв’язувати складні задачі і проблеми, що передбачає проведення досліджень та/або здійснення інновацій, характеризується невизначеністю умов і вимог у діяльності, пов’язаній з аналізом, творенням і оцінюванням письмових та усних текстів різних жанрів і стилів, організацією успішної комунікації.

Особливості освітньої програми. Програма передбачає поєднання навчання з дослідженням, наукової діяльності з педагогічною, вимагає спеціальних (дослідницької і педагогічної) практик, залучення здобувачів вищої освіти до національної та міжнародної академічної мобільності.

Академічні права випускників програми. Навчання на третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти. Набуття додаткових кваліфікацій у системі післядипломної освіти.

Професійні права випускників програми. Випускники програми можуть обіймати такі посади: філолог-дослідник; філолог, лінгвіст; літературознавець; літературний співробітник; вчитель закладу загальної середньої освіти; вчитель спеціалізованого закладу загальної середньої освіти.

Актуальна електронна адреса: kummn@udpu.edu.ua

Дата останньої зміни: 13 Червня, 2024