Філологія. Українська мова та література

Галузь знань: 03 Гуманітарні науки

Спеціальність: 035 Філологія

Предметна спеціальність: 035.01 Філологія. Українська мова та література

Освітня кваліфікація: магістр середньої освіти

Освітня програма запроваджена з 2022 року.

Мета освітньої програми:  підготувати компетентного конкурентоспроможного фахівця, здатного розв’язувати складні задачі і проблеми, що передбачає проведення досліджень та/або здійснення інновацій, характеризується невизначеністю умов і вимог у діяльності, пов’язаній з аналізом, творенням і оцінюванням письмових та усних текстів різних жанрів і стилів, організацією успішної комунікації.

Особливості освітньої програми. Програма передбачає поєднання навчання з дослідженням, наукової діяльності з педагогічною, вимагає спеціальних (науково-дослідної, педагогічної) практик, залучення здобувачів вищої освіти до національної та міжнародної академічної мобільності.

Академічні права випускників програми. Можливість продовжувати навчання на третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти; набуття додаткових кваліфікацій у системі післядипломної освіти.

Професійні права випускників програми. Випускники програми можуть займати такі посади: філолог-дослідник, літературний співробітник, викладач-стажист.

Актуальна електронна адресаukrmova.metod@ukr.net

Рецензія – відгук про ОП