Студенти факультету української філології добре знають історію свого народу, в тому числі й у складі інших держав. І тому невимовної туги сповнюються серця від гіркого та надто гучного слова «Афганістан».

Тієї чужої війни, голови на якій склала величезна кількість тих, хто міг би боронити незалежність та сувернітет рідного краю.

15 листопада вся країна вшановує тих, хто поліг у тій страшній інтернаціональній війні й дякує тим, хто вижив та може сьогодні переповісти ті страшні подій тридцятиоднорічної давності. Наше місто не виняток! Факультет української філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини долучився до загальноміського мітингу у сквері «Молодіжний» та покладення квітів до постаменту героїв Афганістану.

Атмосфера була напруженою, тужливою, а хвилина мовчання, присвячена пам’яті жертв тієї чужої війни, здавалося, тривала вічність.

Ми пам’ятаємо, вшановуємо, поважаємо, а головне — зробимо все, щоб знову не довелося брати участь у подібних військових операціях.

" data-title="Філологи вшанували пам’ять воїнів-афганців">

Філологи вшанували пам’ять воїнів-афганців