«Нарешті дочекалися!» – так висловилися студенти 13 і 15 груп, коли прийшла їхня черга отримувати навчальну літературу в бібліотеці УДПУ.

Студентський куратор 15 групи Яна Баліцька «пережила» цю подію вдруге: перший раз – першокурсницею минулого навчального року, другий – помічницею першокурсників цьогоріч.

Яна розповідає, що студенти з задоволенням розглядали нові книжки, їх переповнювало бажання дізнатися все, що їм досі було невідомо. Вона переконана, що книги дають кожній людині «поживу» для розмірковувань, розвивають і збагачують її.

Самі першокурсники теж тепло відгукнулися про цю подію в їхньому студентському житті. Найкраще це вдалося Вікторії Заячковській:

«Філолог – людина, яка повинна читати з задоволенням. Особисто я обожнюю книги. Коли ми зайшли в бібліотеку, то я впевнена, що всіх вразив обсяг книг. Їх було справді багато! Здається, за все життя не опрацюєш. Нести їх було трішечки важко, але рятувало те, що хотілося скоріше донести їх та полистати. Знайти щось нове і збагатити свій словниковий запас; знайти пояснення тому, чого раніше не розуміли. Будь-яка книга – це класика, бо вона – книга, ми завжди будемо до неї звертатися!

Читайте, друзі! Я більше люблю читати Книгу серед книг. Обожнюю аромат жовтуватих або білих листків. Особисто мене це переповнює і хочеться прочитати та пізнати не одну і не дві книги; провести в тій атмосфері більше часу. Спробуйте і не забувайте: коли людина читає – вона стає Людиною, адже збагачується не лише її словниковий запас, а й духовний світ, вона починає більше мислити, аналізувати.

Захоплюючих вам книг, друзі!»

Вікторія Заячковська – студентка 13 групи.

" data-title="Філолог – людина, яка повинна читати із задоволенням">

Філолог – людина, яка повинна читати із задоволенням

Захоплюючих вам книг, друзі!»

Вікторія Заячковська – студентка 13 групи.

19.09.2018