18 вересня 2018 року першокурсники разом зі своїми кураторами Гончарук В. А., Осіпенко Н. С., Йовенко Л. І. побували в Уманському краєзнавчому музеї.

Філологи ознайомилися з природою Черкаського краю, археологією Уманщини, часами Козаччини, Коліївщини, з цікавістю роздивилися етнографічну експозицію – відтворений інтер’єр традиційної хати.

Проте найбільшу увагу студентів привернула зала, присвячена народній вишивці історичної Уманщини.

" data-title="Першокурсники в Уманському краєзнавчому музеї">

Першокурсники в Уманському краєзнавчому музеї

Гарною традицією виховної роботи на факультеті української філології стало відвідування студентами культурних та історичних пам’яток міста.

19.09.2018