18 вересня студенти 12 групи відвідали Уманський художній музей, де експонується виставка художніх творів, приурочена 100-річчю від дня народження видатного художника-педагога Корнія Мікіндо. Саме він у 1954 році відкрив першу студію образотворчого мистецтва на Уманщині, яка діяла при міському Будинку культури.

Відвідувачі мали змогу переглянути художні твори учнів відомого митця, виконані в різних техніках і жанрах образотворчого мистецтва та декоративно-прикладного мистецтва. В експозиції представлено 120  робіт 35 учасників.

" data-title="23 вересня 2018 року в Уманській картинній галереї – день пам’яті видатного художника-педагога К. Г. Мікіндо">