Хочемо подякувати працівникам бібліотеки за допомогу у підборі навчальної літератури!

А вже 20 вересня, в Міжнародний День студентського спорту, на стадіоні під час змагань уся група вболівала за свого представника – Сєтракова Назара.

Вітаємо з перемогою!

" data-title="Ми і читаємо, і в змаганнях перемагаємо!">

Ми і читаємо, і в змаганнях перемагаємо!

Тиждень, що минає, був цікавим та насиченим на події для студентів 14 групи факультету української філології.

Крім того, що в  понеділок розпочалися практичні заняття, яких чекали з хвилюванням, до яких готувалися всі вихідні, ми отримали читацькі квитки та підручники в бібліотеці УДПУ.

Вітаємо з перемогою!