Зв`язок з адміністратором

Ваш email (обов'язково)

Фотоконкурс

У соціальній мережі «Instagram» підписники голосували за те фото, яке найбільше їм припало до душі. Але наші філологи – усі різні та багатогранні, тому обирати було не так уже й просто. Серед учасників конкурсу можна було знайти і Пеппі Довгу Панчоху, яка ожила завдяки Анні Нагорній (21 група):;

Анна Нагорній

Катерину, образ якої легко продемонструвала Софія Василенко (156-м група):.

Софія Василенко

Класика літератури знайшла своє відображення в образах Солохи (Анна Язвенко – студентка 21 групи):

Анна Язвенко

Джейн (Наталія Сажінова – студентка 12 групи):

Наталія Сажінова

Образ Мавки з «Лісової пісні» Лесі Українки втілила Ніка Кухаренко – студентка 21 групи:

Ніка Кухаренко

Фоторобота Анастасії Блажчук (22 група) перенесла всіх у світ твору «Фантастичні звірі. Злочин Гріндевальда» завдяки образу Нагайни:

Анастасія Блажчук

Але найбільше нашим студентам та учасникам голосування стала до вподоби Червона Шапочка, у яку перевтілилася Олександра Можайкіна – студентка 41 групи.

Наші переможці – Олександра Можайкіна, Анна Язвенко та Софія Василенко – були нагородженні цінними призами. А Солоха (Анна Язвенко) здобула перемогу в номінації «Викладацька симпатія», з чим ми її щиро вітаємо!

Дякуємо всім учасникам за участь! Бажаємо нових злетів та радісних моментів!

" data-title="Фотоконкурс до Міжнародного дня студента">

Фотоконкурс до Міжнародного дня студента

Дозвіллю філологів навіть карантин не здатен стати на заваді! З нагоди свята молоді – Дня студента – студрада факультету української філології провела фотоконкурс на тему «Мій улюблений літературний герой».

Фотоконкурс

Анна Нагорній

Катерину, образ якої легко продемонструвала Софія Василенко (156-м група):.

Софія Василенко

Анна Язвенко

Джейн (Наталія Сажінова – студентка 12 групи):

Наталія Сажінова

Ніка Кухаренко

Анастасія Блажчук

Дякуємо всім учасникам за участь! Бажаємо нових злетів та радісних моментів!

22.11.2021