19 лютого 2019 року на факультеті української філології була проведена Година мужності «Душу й тіло ми положим за нашу свободу», приурочена Роковинам розстрілів на Майдані Незалежності.

Захід організовано кафедрою слов’янських мов та зарубіжної літератури для студентів ІІІ курсу 31 групи факультету української філології. У межах заходу була проведена бесіда-реквієм, присвячена спогадам про трагічні події розстрілу мирних демонстрантів на Майдані Гідності 18–21 лютого 2014 року.

Студенти переглянули відео, присвячене героям Небесної сотні, вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання. Присутні дійшли висновку, що Свобода, Гідність, Повага – загальнолюдські цінності, які захищали і за які віддали свої життя герої Небесної сотні і які потребують постійного захисту як держави, так і громадянського суспільства, кожного, хто відчуває свою відповідальність за майбутнє нової, демократичної, європейської України.

" data-title="Година мужності «Душу й тіло ми положим за нашу свободу»">

Година мужності «Душу й тіло ми положим за нашу свободу»