Філологи цитували рядки відомих українських письменників про милозвучність та різнобарвність української словесності, говорили про важливість вивчення рідної мови як головного чинника формування національної самосвідомості народу.

" data-title="Яке прекрасне рідне слово! Воно − не світ, а всі світи…">

Яке прекрасне рідне слово! Воно − не світ, а всі світи…

З нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови студенти 14 групи факультету української філології разом із куратором, Жилою Тетяною Іванівною, зібралися у тісному колі, щоб обговорити актуальні питання походження, розвитку та функціонування української мови. Студенти поділилися власними міркуваннями щодо шляхів заохочення молоді вивчати материнську мову, плекати в серці любов до рідного слова.