Корпусна лінгвістика як галузь прикладного мовознавства

Нещодавно Світлана Анатоліївна Січкар, кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри прикладної лінгвістики та журналістики, провела гостьову лекцію на тему: «Корпусна лінгвістика як галузь прикладного мовознавства» у КЗВО «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 014.01 «Середня освіта (Українська мова і література)».

Слухачі дізналися про походження, основні принципи та методи дослідження корпусної лінгвістики, ознайомилися з прикладами використання корпусних даних: вивчення лексики, граматики, стилістики, мовної варіації та інших аспектів мови.

Світлана Анатоліївна Січкар

Після завершення лекції відбулася жвава дискусія спікера та студентів щодо розуміння професійної сфери корпусної лінгвістики.

" data-title="ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ – АКТИВНИЙ МЕТОД НАВЧАННЯ НОВОГО РІВНЯ ОСВІТИ">

ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ – АКТИВНИЙ МЕТОД НАВЧАННЯ НОВОГО РІВНЯ ОСВІТИ

Вже доброю традицією на факультеті філології та журналістики стало проведення гостьових лекцій. Цей вид діяльності сприяє налагодженню співробітництва між закладами та комунікації науковців.

Корпусна лінгвістика як галузь прикладного мовознавства

Світлана Анатоліївна Січкар