Світлана Січкар

Світлана Січкар, кандидат філологічних наук, доцент кафедри прикладної лінгвістики та журналістики, провела зустріч, присвячену академічній доброчесності, яка є однією із ключових академічних цінностей. Під час зустрічі вдалося створити відкриту та невимушену атмосферу для обговорення важливих питань. Ця зустріч дозволила обговорити та популяризувати важливі аспекти цієї проблематики: визначення академічної доброчесності: її сутність та значення в академічному середовищі; етичні принципи академічної доброчесності: інтелектуальна чесність, правила цитування, уникання плагіату та інші аспекти; виклики академічної доброчесності в епоху цифрових технологій; популяризація академічної доброчесності: як студентам та викладачам вплинути на культуру дотримання цінностей академічної чесності.

Світлана Січкар

Студенти активно брали участь у дискусії та ставили  питання.

" data-title="Академічна доброчесність як ключова академічна цінність: обговорення та популяризація">

18 травня 2023 року відбулося онлайн-обговорення зі здобувачами вищої освіти 26у та 28у групи ОС «Бакалавр» денної форми навчання спеціальності 014.01 Середня освіта (Українська мова і література) щодо важливості забезпечення академічної доброчесності у освітньому процесі.

Світлана Січкар

Студенти активно брали участь у дискусії та ставили  питання.