Ігор Іванович Кривошея

Ольга Токарчук – знана в усьому світі зірка польської літератури, одна з найвідоміших сучасних польських прозаїків (яка народилася в родині вихідців з України), авторка понад десяти книг прози: «Podróż ludzi Księgi», «E. E.», «Szafa», «Dom dzienny, dom nocny», «Lalka i perła», «Ostatnie historie», «Bieguni», «Księgi Jakubowe» та ін.

Пані Барнадетта на прикладі творів Ольги Токарчук висвітлила такі важливі поняття, як «гендер» і «релігія», а також наголосила на тому, що значний вплив на характер творчості та формування авторського стилю Ольги Токарчук має фемінізм – одне з провідних явищ сучасного суспільного та культурного життя.

" data-title="Гостьова лекція професора Бернадетти Жиніс">

Гостьова лекція професора Бернадетти Жиніс

7 березня 2023 року студенти та викладачі факультету філології та журналістики відвідали гостьову лекцію професора Поморської Академії в Слупську Бернадетти Жиніс «Нові релігії? Кілька прикладів релігійної експресії героїнь Ольги Токарчук».

Ігор Іванович Кривошея