Народне рукомесництво

У межах роботи ІV Регіонального науково-практичного семінару  «Народне рукомесництво Східного Поділля як дієвий засіб духовного і фізичного оздоровлення нації за умов сьогодення» та з нагоди відзначення Міжнародного дня студента заступник декана з виховної роботи, доцент кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Наталія Осіпенко провела для першокурсників майстер-клас із виготовлення янголів – оберегів для українських воїнів.

Народне рукомесництво

На початку зустрічі Наталія Осіпенко привітала молодь із Міжнародним днем студента, пригадала історію його походження, вказала на те, що студентство усіх часів було рушієм державного розвитку, активними учасниками культурного життя. Сучасні студенти разом з усім народом України демонструють свою незламність, патріотизм, міцність духу і на всіх фронтах захищають нашу країну.

Народне рукомесництво

Саме українське слово, мистецтво, культура та звичаї додають стійкості у час війни. З давніх часів, проводжаючи хлопця до війська, матері, сестри, наречені давали йому в дорогу оберіг (вишиту сорочку, рушник), що мав захистити солдата в скрутну годину. Відомо, що особливу захисну силу має оберіг, створений власноруч.

Студенти власноруч навчилися робити янголів із тканини у синьо-жовтих кольорах, які будуть дорогоцінним подарунком для ЗСУ.Наталія Осіпенко

Тож вивчаймо народні традиції, адже вони – поступ у майбутньому. Творімо своє, любімо своє й пишаймося своїм! Пам’ятаймо, що духовна сутність людини – найбільше мірило людяності!

Народне рукомесництво

" data-title="Хай янгол-охоронець береже кожного українського воїна!">

Хай янгол-охоронець береже кожного українського воїна!

«Хай янгол-охоронець береже кожного українського воїна!» – саме під таким гаслом 17 листопада увінчалися заходи на факультеті філології та журналістики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.