Минулого навчального року Іванченко (Завадська) Оксана Анатоліївна проходила педагогічну практику в Уманській  ЗОШ І-ІІІ ступенів  імені О. С. Пушкіна (груповий керівник –  Зарудняк Н.І.).  У ролі вчителя вона почувалася дуже природно: спокійна, доброзичлива, завжди встигала опитати за урок усіх учнів. Навіть найзапекліші бешкетники їй симпатизували. Філонок Раїса Василівна (вчитель української мови та літератури) завжди хвалила. Виховні заходи, які провела, восьмикласники згадували ще довго.

Цієї осені Оксана проходить державну педагогічну практику за місцем проживання у Доброводівському НВК «ДНЗ- ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Миколи Руденка» Уманської районної ради Черкаської області. Свій 10 клас теж уже встигла полюбити.

На запитання, де легше працювати, в міській чи сільській школі, відповіла:

–  Знаєте, я до першої школи вже звикла, але вдома теж подобається.  Головне, що діти ідуть на контакт.

Відповідь викликає усмішку.  І думається, що ця студентка правильно зуміла вибрати собі професію.

" data-title="«Головне, що діти ідуть на контакт»">

«Головне, що діти ідуть на контакт»

На запитання, де легше працювати, в міській чи сільській школі, відповіла:

16.10.2015