На пленарному засіданні з вітальним словом до учасників науково-методичного семінару звернулася завідувач кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури, кандидат філологічних наук, доцент Ріднева Любов Юріївна.

На пленарному та секційних засіданнях було обговорено коло питань, що стосувалися сучасних проблем лінгвістики, лінгводидактики, етнолінгвістики, стилістики, літературознавства, їх філософського аспекту; велися цікаві та продуктивні дискусії,  що, безумовно, сприяло подальшим науковим пошукам учасників семінару.

Семінар засвідчив високий науково-професійний рівень її учасників, сприяв поглибленню творчих зв’язків між науковцями різних вишів, з’ясуванню проблем, що постають перед сучасною філологією та педагогікою вищої школи, пошуку шляхів їх вирішення.

" data-title="ІІ Міжрегіональний науково-практичний семінар «Теоретичні та прикладні проблеми сучасної філології»">

Уже традиційно на факультеті української філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини в рамках  Днів науки проводиться ІІ Міжрегіональний науково-практичний семінар «Теоретичні та прикладні проблеми сучасної філології», який організувала та провела 12 квітня 2018 року кафедра слов’янських мов та зарубіжної літератури (завідувач кафедри кандидат філологічних наук, доцент Ріднева Л. Ю.), співорганізаторами наукового заходу виступила кафедра слов’янської філології гуманітарно-педагогічного факультету Хмельницького національного університету (завідувач кафедри кандидат педагогічних наук, доцент Подлевська Н. В.) та кафедра германської і слов’янської філології та зарубіжної літератури факультету іноземних мов Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського (завідувач кафедри кандидат філологічних наук, доцент Мельник Т. М.).