Наталя Зарудняк,   Вікторія Луць , Ірина Гонца

Факультет філології та журналістики взяв участь у проведенні ІІІ Всеукраїнської науково-методичної конференції «Теорія і практика професійної освіти: українська мова та українська література». Конференція відбулася на базі КЗВО «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» і зібрала дослідників із багатьох престижних закладів освіти України: Волинського національного університету імені Лесі Українки, Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Державного податкового університету (м. Ірпінь), Рівненського державного гуманітарного університету, Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій (м. Київ), Національного авіаційного університету (м. Київ), Ліцей цивільного захисту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Комунального закладу «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж імені Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради», Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу імені А. Ю. Кримського Волинської обласної ради, Обласного коледжу «Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А.С. Макаренка» Полтавської обласної ради», ЗП (ПТ)О «Гніванський професійний ліцей», Комунального закладу «Вінницький ліцей №16», Комунального закладу «Вінницький ліцей №22», Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 124» Дніпровської міської ради.

Іририна Гонца , Вікторія Луць , Січкар Світлана , Тетяна Григоренко, Галина Осіпчук

Конференція працювала за чотирма напрямами:

1. Інноваційні аспекти теоретико-методологічної підготовки вчителя української мови та літератури.
      2. Проблеми формування педагогічної майстерності вчителя української мови та літератури.
      3. Актуальні проблеми мовознавства та літературознавства в освітній проєкції.
      4. Актуальні проблеми іноземної філології.

Від кафедри прикладної лінгвістики та журналістики факультету філології та журналістики виступила Світлана Анатоліївна Січкар з доповіддю «Особливості викладання дисципліни «Українська мова за професійним спрямуванням» в умовах змішаного навчання». Наталя Іванівна Зарудняк (кафедра української літератури, українознавства та методик їх навчання) представила дослідження про п’єсу О. Де «Ніч у палаці султана Махмета», яку вивчають студенти в курсі «Літературне краєзнавсво».

Доповіді науковців були цікаві, актуальні, емоційні, мали не лише теоретичне значення, а й прикладне. Учасники активно долучалися до обговорення виступів.

Присутні збагатилися новими ідеями, отримали заряд позитивних емоцій від спілкування з цікавими людьми. Окремо слід відзначити модераторку конференції Надію Іванівну Скрипник, кандидата філологічних наук, спеціаліста вищої категорії, завідувача кафедри української філології КЗВО «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж», – толерантну, ерудовану, харизматичну, чарівну, яка задавала тональність конференції.

" data-title="ІІІ Всеукраїнська науково-методична конференція «Теорія і практика професійної освіти: українська мова та українська література»">

Наталя Зарудняк,   Вікторія Луць , Ірина Гонца

Конференція працювала за чотирма напрямами:

3. Актуальні проблеми мовознавства та літературознавства в освітній проєкції.
      4. Актуальні проблеми іноземної філології.